Nanologix | Český Jiřetín | CZ
Česky   English

Partneři

Nanologix

Nanovia

Firma Nanovia s. r. o. je první firma v ČR a prakticky i první v Evropě disponující kapacitou pro průmyslovou výrobunano vlákenných materiálů. Tuto kapacitu využívá pro výrobu bariérových textilií.

Technická univerzita v Liberci

Technická univerzita v Liberci

Škola byla zřízena rozhodnutím vlády ze dne 27. února 1953 jako Vysoká škola strojní (VŠS). Pro novou školu byla uvolněna budova tehdejšího gymnázia F. X. Šaldy v Hálkově ulici. Dne 1. října roku 1953 nastoupilo do prvních ročníků čerstvě otevřené vysoké školy 259 studentů. Škola měla tehdy šest kateder na kterých působilo 19 pedagogů. Zaměřovala se na obory typické pro severní Čechy: strojírenský, textilní, oděvní, sklářský a keramický průmysl.

EMAA INTERNATIONAL

EMAA International s.r.o.

EMAA International s.r.o. je společností zastřešující své mezinárodní aktivity v sektoru finančních službeb, realitním sektoru, strojírenství a v sektoru obranných a bezpečnostních systémů. V poslední době také považujeme za atraktivní investice do farmaceutického sektoru; zejména pak výroby přírodních doplňků stravy a specializované stravy pro speciální použití.

Z regionální firmy EMAA Inernational s.r.o. vyrostla mezinárodní skupina s obchodními aktivitami a investicemi v Evropě, Asii, Blízkém východě a Africe.

Čas a usilí zaměřujeme na obchodní příležitosti a investice, v nichž můžeme uplatnit svoje zkušenosti a aktivně se podílet na jejich řízení. Následujeme filozofii založenou na upřednostňování obchodních aktivit v oborech, kterým dobře rozumíme a v projektech, kde svým klientům a partnerům pomůžeme dosáhnout strategických a finančních cílů, prostřednictvím naší dlouholeté zkušenosti v oboru a využitím naší široké síťě partnerů po celém světě.

Prostřednictvím svých jednotlivých společností svým klientům poskytujeme široký rozsah služeb na základě jejich individuálních potřeb.

INVAZ

INVAZ

Micronomix

Micronomix

Czech & Slovak Technologies

Czech & Slovak Technologies

Pushpak

Indický partner

GLOBETRADERS

GLOBETRADERS

green day

HADÚR

StoneLand

StoneLand

SIGMA Výzkumný a vývojový ústav

SIGMA Výzkumný a vývojový ústav

SIGMA Výzkumný a vývojový ústav, s.r.o. se sídlem v Lutíně je předním specializovaným výzkumným, vývojovým a výrobním ústavem v České republice. Pokračuje ve více jak 130-ti leté tradici čerpadlářského vývoje v kolébce výroby čerpadel SIGMA ve městě Lutín.